Jdi na obsah Jdi na menu
 


31.5.2017 - DEN DĚTÍ Z MATEŘSKÝCH ŠKOL HOSTINNÉ

Realizováno za finanční podpory Královehradeckého kraje

 

DEN DĚTÍ Z MATEŘSKÝCH ŠKOL HOSTINNÉ

Pořádání zábavného dopoledne ke Dni dětí, patří k jedné z bohatých aktivit Sdružení dobrovolných hasičů, ve spolupráci se Střední školou a základní školou Sluneční v Hostinném. Hlavními organizátory jsou paní Kateřina Petružálková a pan Petr Šmíd.

Letos se tato akce konala dne 31.května a těšila se velkému zájmu dětí. Mnoho zábavných soutěží, jízda na lanovce a hasičském voze byly po celé dopoledne předmětem zájmu dětí. Upevnily si tím svoji zdatnost, trpělivost, vytrvalost a nebojácnost při různých aktivitách. Vše bylo umocněno radostí a chutí se zapojit a společně si zasoutěžit.

Odměnou jim bylo lízátko a větrník, který dětem po splnění všech úkolů předal klaun. Vyrobili jej studenti a pedagogové v rámci odborných výcviků.

Poděkování za dárek patří rovněž firmě MODEL, která darovala do každé třídy mateřské školy kreativní papírové hrady. Děti si je samy vybarví dle své fantazie a budou jim sloužit ke hře po celý rok.

Za všechny zúčastněné děti i paní učitelky všem mnohokrát děkuji. Svým přičiněním a ochotou vykouzlili radost v dětských očích, úsměv na rtech a společně s nimi oslavili jejich svátek.

Vladimíra Svobodová, ředitelka MŠ Hostinné